Szybki kontakt:

Polityka prywatności

Polityka Prywatności i Ochrona danych osobowych.

Niniejszy dokument stanowi integralną część regulaminu Sklepu http://www.123obrusy.pl/.

1. Administratorem danych jest PPHU „AKSEL-BIS” ELŻBIETA PINKOSZ I MICHAŁ PINKOSZ SP. J. Parkowa 14, 58-260 Bielawa.


Dane kontaktowe:
adres e-mail: 123obrusy@gmail.com
tel. kom.: 694 335 866
tel. stacjonalny: 74 833 43 72


2. Baza danych została stworzona wyłącznie w celu umożliwienia Klientom dokonania zakupów na stronie http://www.123obrusy.pl/.

3. Administrator uprawniony jest do ujawnienia danych osobowych wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, zgodnie z postanowieniami Regulaminu i obowiązującymi przepisami prawa.

4. Marketing bezpośredni własnych usług oraz monitorowania jakości usług Portalu jest możliwy po uzyskaniu ZGODY Klienta. Zgoda na przetwarzanie danych w celu opisanym w zdaniu poprzednim jest dobrowolna i może być odwołana w każdym czasie.

5. Administrator zobowiązuje się do bezpiecznego przechowywania danych.

6. Dane osobowe oraz informacje zawarte w formularzu rejestracyjnym lub w mailu wykorzystywane będą przez Administratora do zawarcia, zmiany, rozwiązania umowy z Klientem oraz zapewnienia, jak najwyższej jakości świadczonych usług. W tym celu Administrator przetwarza następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, adres, dane Przedsiębiorcy, NIP.

7. Klient ma prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych osobowych w każdym czasie, jak również natychmiastowego ich usunięcia po zgłoszeniu Administratorowi, który dokonuje na życzenie Klienta modyfikacji lub całkowitego usunięcia danych.

8. Administrator zobowiązuje się do zastosowania środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych, w szczególności przez zabezpieczenie danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym.

9. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa oraz zostały zgłoszone do bazy Generalnego Inspektora ds. Ochrony Danych Osobowych.

» Zmień ustawienia cookies

Obrusy plamoodporne 4 Seasons Obrusy Bawełniane Obrusy plamoodporne SOLID Na każdą okazję
Newsletter

Podaj nam swój adres email i jako pierwszy ciesz się nowymi promocjami i nowościami w naszej ofercie!

Szybki kontakt
Pozosańmy w kontakcie